sohbet dostluğu

Benim çevremde beni anlamayan birileri neden yok diye yakınmanın artık sohbet sona erdiğini bunu yaşayarak görebilirsiniz.

Hayatımız da bazen sıkıntılı zamanlarımız olur herkesin başına gelmiştir illaki darlandığı gergin olduğu zamanlar işte bu zamanlarda ise kendimizi beyaz kagıtlı defterlerin satırlarına gmeriz kendimizi. Hemen yazmaya başlarız resmen defter ve kalem ile Sohbet etmeye başlar gibi iimizdeki herşeyi yazmaya ve anlatmaya başlarız.Yazdıkca daha cok şeyler aklımzıda biriktiğini grrz daha fazla daha fazla deriz.Onları satırlara dktğmz andan itibaren ise rahatlamaya kendimize gelmeye başlarız.

Ama anlamadığımız şey ise ileride birgn bu yazdıklarımız karşımıza ıkıpte okuduğumuzda btn yazdıgımız satırlara glmeye başlarız ve ne sama dşnceler iinde olduğumuzu grrz. Acaba bir daha byle şeyler yaparmıyız diye aklımızda soru işareti olur Chat tanımadığınız insanlara anlatmak daha mantıklı olacaktır.sonuta hi bir şekilde ileride karşınıza gelmeyecek şekilde yazmış ve anlatmış oluyorsunuz.Bundan dolayı ne sizin nede başkasının eline gemiş olur yani ayrıca karşınızda konuştuğunuz kişiyi tanımadığınız iin belli bir sre sonra unutulur gider zaten sizede o anki rahatlama duygusu sarmış olur bedeninize.

Hayatta beklentin nedir ne gibi amaların var bunları bazen soruyoruz kendimize .Neler yapıyorum ve neler yapıcam ileride hayatım gzel olacak mı yoksa cok mu kt olacak. Bir baltaya sap olabilecekmiyim olamıyacakmıyım Sohbet odaları İşte bunları sormak yerine sadece belli bir hedefe odaklanmak sizin zaten o odaklandığınız hedefin ileride gerekleşeceği anlamına gelir . Bir şeyi ne kadar arzular ve isterseniz emin olun o sizi yle yada byle bulacaktır sizin olacaktır.Hayattan mitlerinizi kesmeden ilk gn ki taze ve berrak olduğu srece rabbim size herşeyin en gzelini verecektir.